This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.Read More

Product Delivery Process

Siparişinizin onaylandığına ilişkin bilgi mesajı e-posta ile gelmeden sipariş ile ilgili işlemleriniz başlamamaktadır. Bu yüzden öncelikle onay mesajının gelmesini bekleyiniz. Firmamız ile yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde, ürün 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Birden fazla ürün siparişi verdiğinizde ise kargo firmasına teslim süresi en uzun olan gün sayısı olacaktır. 

Örnek: 2 adet ürün siparişi verdiniz. Ürünlerden biri 1 gün, diğeri 3 gün içerisinde kargoya verilmekte ise; siparişiniz 3 gün içerisinde kargoya verilecektir. 

Sipariş Takip 

Sipariş takip ekranında siparişinizin durumunu öğrenmek için aşağıdaki tanımlamaları okuyunuz; 

Yeni Siparişler: Siparişinizin ödemesi kontrol edilmektedir. 

Eğer havale ile ödeme seçeneği ile siparişinizi verdiyseniz en kısa sürede havalenizi yapıp bize email ile havale yaptığınız banka bilgilerini ve sipariş numaranızı iletmeniz gerekmektedir. Sonrasında siparişinizin hazırlanması, faturalanıp kargoya hazır hale getirilmesi işlemleri başlayacaktır. 

Eğer Kredi Kartı ile sipariş verdiyseniz Kredi Kartı güvenlik ve onay işlemlerinin ardında siparişinizin hazırlanması, faturalanıp kargoya hazır hale getirilmesi işlemleri başlayacaktır. 

İşleme Alınan Siparişler: Siparişinizin ödemesi alınmış, üretim, paketlenme veya faturalanma işlemleri yapılmaya başlamıştır. 

Kargoya Verilenler: Siparişiniz kargo görevlisine teslim edilmiştir. 

Teslim Edilen Siparişler: Siparişiniz size teslim edildiği onayı kargo firmasından alınmıştır. 

İptal Edilen Siparişler: Havale ile ödeme seçeneği ile yaptığınız alışverişlerinizin ödemelerini 7 iş günü için yapmanız gerekmektedir, ödemesi alınmayan siparişleriniz iptal edilmektedir. Ayrıca çeşitli sebeplerden tarafınızdan bize email yada telefonla ulaşarak iptal edilen siparişleriniz yine bu alanda yer almaktadır.